Двоє вбитих: російський дезертир виривався від бойовиків з боєм - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.47 € 33.96
Двоє вбитих: російський дезертир виривався від бойовиків з боєм

Бойовик-дезертир був у всеозброєнні.

Фото Український час.

Двоє вбитих: російський дезертир виривався від бойовиків з боєм

За даними розвідки, 28 червня в населеному пункті Любимівка, що на тимчасово окупованій території Луганської області, представники так званого «МВС ЛНР» затримали колишнього «ополченця», який втік з військових формувань окупаційних військ Російської Федерації Про це повідомляє пресцентр штабу ООС

Під час полювання на свого дезертира той розпочав перестрілку і застрелив двох так званих «міліціонерів» та намагався вивести і сховати їхні трупи відрубавши їм кінцівки, для того, щоб тіла помістилися в багажник автомобіля. Так звана «міліція» відправила на другу спробу затримання бійців «батальйону спеціального призначення «Беркут». Ополченець так не хотів повертатися до незаконних збройних формувань, що відкрив вогонь по «Беркутівцям», з РПГ та закидав їх гранатами. Ті ганебно втекли залишивши зброю. Затримати розлюченого дезертира змогла лише третя група представників незаконної влади. Непевно у колишнього «ополченця» вже не було чим відбиватися.

Затримати розлюченого дезертира змогла лише третя група представників незаконної влади.

Відомо, що жертвами «ополченця», які були в складі першої групи «МВС ЛНР» стали БІККІНІН Руслан Рушанович, 22.09.1979 р.н., та ЧУМАКОВ Сергій Сергійович, 20.09.1984 р.н. Обидва присутні в БД «Миротворець».

Джерело: Пресцентр ООС.