На Любешівщині контролюватимуть ліміти на заготівлю чорниць - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.60 € 32.47
На Любешівщині контролюватимуть ліміти на заготівлю чорниць

Для заготівлі ягід потрібно отримати лісовий квиток.

Фото: Любешівська районна державна адміністрація.

На Любешівщині контролюватимуть ліміти на заготівлю чорниць

Під головуванням Юлії Подерні-Масюк – голови райдержадміністрації, відбулось засідання районної постійної діючої комісії з координації дій державних органів, що здійснюють де- ржавний контроль за заготівлею другорядних лісових матеріалів, здійсненням побічних лісових користувань та використання корисних властивостей лісів

На засіданні комісії вирішували питання щодо організації контролю за використанням природних рослинних ресурсів місцевого значення на території району у 2020 році, затвердження складу мобільних робочих груп, надання та затвердження лімітів на заготівлю ягоди чорниці.

Рішенням комісії доручено лісовим господарствам району, а саме ДП «Любешівське ЛМГ»  та ДП «СЛАП «Любешівагроліс» забезпечити оперативну видачу лісових квитків через «Центр надання адміністративних послуг» райдержадміністрації.

Членами комісії було вирішено створити мобільні групи задля необхідного чіткого контролю, аби представники бізнесу, котрі закуповують у краян чорницю, працювали прозоро, сплачуючи належні платежі до місцевих бюджетів.

Юлія Андріївна звернула особливу увагу на співпраці з органами місцевого самоврядування, зокрема на необхідності визначити відповідальних осіб із членів відповідних сільських комісій за веденням щоденного обліку заготовлених у межах територіальних громад другорядних лісових матеріалів забезпечивши повний облік лісових матеріалів на підвідомчій території та щодекадно передавати відомості про заготовлені лісові ресурси районній комісії.

Також членами комісії було вирішено створити мобільні групи задля необхідного чіткого контролю, аби представники бізнесу, котрі закуповують у краян чорницю, працювали прозоро, сплачуючи належні платежі до місцевих бюджетів. Про це повідомляє сайт Любешівської райдержадміністрації.