«Баварія» у фіналі здолала «Байєр» і стала 20-разовим володарем Кубка Німеччини (Відео)

Перемога!!!

Фото REUTERS.

Непоганий доважок до золотих медалей чемпіонату...

В Мюнхені відбувся фінал Кубка Німеччини, в якому «Баварія» зустрічалася з «Байєром».

Підопічні Ханса-Дітера Фліка здобули перемогу з рахунком 4:2 та стали 20-кратними володарями трофею, інформує УНІАН.

Ще в першому таймі «Баварія» двічі вразила ворота суперника зусиллями Давіда Алаби та Сержа Гнабрі, а після перерви Роберт Левандовскі оформив дубль. Леверкузенці змогли засмутити майбутнього чемпіона результативними ударами Свена Бендера та Кая Хаверца.

Ще в першому таймі «Баварія» двічі вразила ворота суперника зусиллями Давіда Алаби та Сержа Гнабрі, а після перерви Роберт Левандовскі оформив дубль.

Варто відзначити, що «Баварія» раніше стала достроковим чемпіоном Бундесліги. Таким чином, мюнхенський клуб в 13-й раз у своїй історії оформив «золотий дубль».

«Байєр» – «Баварія» – 2:4

Голи: С. Бендер, 63, Хаверц, 90+4 (пенальті) - Алаба, 16, Гнабрі, 24, Левандовскі, 61, 89.

«Байєр»: Градецкі, Л. Бендер (Вайзер, 81), Тапсоба, С. Бендер, Венделл, Арангіс, Баумгартлінгер (Демірбай, 46), Діабі, Амірі (Фолланд, 46), Бейлі (Белларабі, 77), Хаверц.

«Баварія»: Нойєр, Павар, Боатенг (Ернандес, 69), Алаба, Девіс, Кімміх, Горецка, Гнабрі (Коутінью, 87), Мюллер (Тіаго, 87), Коман (Перішич, 67), Левандовскі.

Попередження: Венделл – Левандовскі.