Контрабандисти вигадали новий спосіб, як самим знайти схований у вагоні з рудою «товар» (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.21 € 33.12
Контрабандисти вигадали новий спосіб, як самим знайти схований у вагоні з рудою «товар» (Відео)

Ділки були впевнені, що контрабанду не знайдуть.

Фото argumentua.com.

Контрабандисти вигадали новий спосіб, як самим знайти схований у вагоні з рудою «товар» (Відео)

Прикордонники у залізничному пункті пропуску «Володимир-Волинський» виявили в одному із 45 вагонів з рудою 6 тисяч пачок контрабандних цигарок

Чималу партію цигарок заховали контрабандисти в один із 45-ти вагонів поїзда до Польщі. Перемістити підакцизний товар спритники намагалися через залізничний пункт пропуску «Володимир-Волинський», повідомляє Держприкордонслужба.

Прикордонний наряд здійснив ретельну перевірку вагонного складу та виявив під рудою за допомогою металевого щупа чималу партію контрабандних цигарок.

Контрабандисти для швидкого пошуку своєї контрабанди у середину поклали GPS-трекер, за допомогою якого ділки планували швидко віднайти свій товар. Адже у поїзді було близько 45 вагонів.

Цікавим було те, що контрабандисти для швидкого пошуку своєї контрабанди у середину поклали GPS-трекер, за допомогою якого ділки планували швидко віднайти свій товар. Адже у поїзді було близько 45 вагонів.

Загалом з руди дістали понад 6 тисяч пачок сигарет, що встановленим порядком вилучено представниками митниці.