Надихнув Зеленський? Американський репер Каньє Вест балотуватиметься у президенти США - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 33.35
Надихнув Зеленський? Американський репер Каньє Вест балотуватиметься у президенти США

У політичних дебатах йому не буде рівних.

Фото The Flow.

Надихнув Зеленський? Американський репер Каньє Вест балотуватиметься у президенти США

Намір 43-річного музичного виконавця очолити країну підтримав і засновник компаній SpaceX і Tesla Ілон Маск

У неділю, 5 липня, американський репер Каньє Вест оголосив про намір балотуватися на пост президента Сполучених Штатів Америки, передає Zaxid.net.

Інформація про те, що він балотуватиметься саме цього року, поки що не підтверджена. Однак, як уточнює The Guardian, у багатьох штатах ще є можливість зареєструватися незалежним кандидатом на пост президента США.

«Ми повинні реалізувати надії Америки із вірою в Бога, об'єднавши наше бачення та побудувавши наше майбутнє. Я балотуюся на посаду президента США», – написав у Twitter Каньє Вест.

Незважаючи на те, що виконавець використав у своєму дописі гештег #2020VISION, інформація про те, що він балотуватиметься саме цього року, поки що не підтверджена. Однак, як уточнює The Guardian, у багатьох штатах ще є можливість зареєструватися незалежним кандидатом на пост президента США.

Ще раніше, у 2018 році, під час зустрічі із чинним президентом США Дональдом Трампом музичний виконавець говорив про бажання балотуватися у президенти в 2024 році.