Волинський скульптор облаштовує «Галерейну набережну» у Луцьку (Фото, відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.65 € 32.68
Волинський скульптор облаштовує «Галерейну набережну» у Луцьку (Фото, відео)

Микола Головань усе життя присвятив скульптурі.

Фото зі сторінки Володимира Павліка у Facebook.

Волинський скульптор облаштовує «Галерейну набережну» у Луцьку (Фото, відео)

Микола Головань встановлює на березі Стиру свої скульптури

Про суспільний проєкт скульптора написав у фейсбуці відомий у Луцьку артменеджер Володимир Павлік. Він натякає, що митцю бракує підтримки місцевої влади. 

Пану Миколі – 77, він давно уже пенсіонер, а на його арт-вернісаж приїздять подивитися люди з усіх континентів.

 

 «Галерейна набережна» продовжується... Незабаром буде встановлена ще одна фігура, завдяки друзям. А ось службовці з міськради не помічають, так і не приймають рішення про стипендію чи якісь інші варіанти винагороди маестро. Впевнений, що лучани не проти таких невеличких витрат у бюджеті, адже пану Миколі – 77, він давно уже пенсіонер, а на його арт-вернісаж приїздять подивитися люди з усіх континентів. Це одна з найнезвичніших будівель України! Вона згадується у Оксфордському путівнику. Усі іноземці дивуються з того.

 

Зате поставили причал для туристичного катера. У місті вказівники направляють туристів до Будинку скульптора. Ось і табличку з коротким описом поруч з будівлею встановили. Ніби й добре. Лише забули внести дрібничку, що Микола Головань Почесний громадянин Луцька. Якось так...», – пише чоловік. 

Читайте також: свій «Будинок із химерами» Микола Головань зводить уже понад 40 років.