Олексій Кучеренко з «Батьківщини» закликав не зносити пам’ятники Жукову, бо він – як Колумб - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.68 € 32.80
Олексій Кучеренко з «Батьківщини» закликав не зносити пам’ятники Жукову, бо він – як Колумб

Олексій Кучеренко.

Фото із сайту Олексія Кучеренка.

Олексій Кучеренко з «Батьківщини» закликав не зносити пам’ятники Жукову, бо він – як Колумб

Народний депутат з фракції «Батьківщина» Олексій Кучеренко виступив проти демонтажу пам’ятників Георгію Жукову. Про це він написав у Фейсбуці. Кучеренко прирівняв маршала Жукова до Христофора Колумба і заявив, що саме Жукову Україна завдячує частиною своїх територій

«Прочитав про ідіотів в одній далекій країні, які знесли пам'ятник Христофору Колумбу.

Який їхню ж країну і відкрив. Для цивілізації, як виявилося згодом. Задумався.

Так наприклад, кордони сучасної України на південно-заході були придбані в результаті ... «Прутського походу» 1940 року якогось Георгія Жукова.

Ідіотизм - захворювання інтернаціональне. Так наприклад, кордони сучасної України на південно-заході були придбані в результаті ... «Прутського походу» 1940 року якогось Георгія Жукова. Якому під шумок також позносили пам'ятники. Ось і живи тепер з цим!», - пише депутат від «Батьківщини».

«Я до чого - а ми не хочемо все разом трохи заспокоїтися і включити мізки, нарешті?! Або хоча б їх залишки?! Історія - це штука дуже тонка і складна. І тупих балаболів вона точно не любить.

Давайте спробуємо сконцентруватися над справжнім з його проблемами!», - пропонує соратник Тимошенко.