Порошенко вимагає свідчень в суді керівника слідчої групи ДБР, який заявив про тиск «зверху» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 33.35
Порошенко вимагає свідчень в суді керівника слідчої групи ДБР, який заявив про тиск «зверху»

«Це – боротьба не за Порошенка, це наша боротьба за Україну. Це наша боротьба за демократію, за верховенство права, за рух у Європу».

Фото ЄС.

Порошенко вимагає свідчень в суді керівника слідчої групи ДБР, який заявив про тиск «зверху»

Матеріали кримінальних проваджень сфальсифіковані, і це робиться за вказівкою Офісу Президента та Генерального прокурора. Про це заявив під час судового засідання у Печерському суді п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко

«Сьогодні в цьому судовому засіданні встановлені факти фальсифікації кримінальної справи з боку Офісу Генерального прокурора. Тому надзвичайно важливо – зараз суд оголосив перерву для того, щоб продовжити збір доказів з цього приводу», – повідомив Порошенко. 

Він також повідомив, що керівник слідчої групи ДРБ Олег Корецький, який очолював розслідування проти п’ятого Президента, сьогодні повідомив про відсутність  складу злочину і про те, що на нього здійснювався тиск з метою продовжити політичні переслідування проти Порошенка. Саме тому адвокати Порошенка вимагають викликати Корецького в судове засідання у якості свідка і засвідчити факти політичного переслідування проти п’ятого Президента.

«Сьогодні вранці керівник слідчої групи, який весь рік проводив на чолі цієї групи розслідування 20 з лишнім справ, прийняв декілька поцесуальних рішень. Рішення перше – закриття деяких справ як «трешу»

«Сьогодні вранці керівник слідчої групи, який весь рік проводив на чолі цієї групи розслідування 20 з лишнім справ, прийняв декілька поцесуальних рішень. Рішення перше – закриття деяких справ як «трешу», – повідомив Порошенко.

«Цей керівник слідчої групи заявив про тиск на нього з боку фактичного керівника ДБР пана Бабікова у справі Порошенка. І хто на нього може тиснути? Ми твердо переконані, що цей тиск може здійснюватися за вказівкою з Офіса президента України Зеленського, з Офісу Генерального прокурора і особисто Генерального прокурора», – переконаний Петро Порошенко. 

«Ми будемо вимагати негайного створення тимчасової слідчої комісії і притягнення злочинців до відповідальності. Ми точно їм цього не спустимо», – застеріг п’ятий Президент. 

«Це – боротьба не за Порошенка, це наша боротьба за Україну. Це наша боротьба за демократію, за верховенство права, за рух у Європу. І це наша боротьба за те, щоб не дати цим злочинцям перетворити державу в Російську Федерацію, приєднати Україну до Росії, здійснити мрію «п’ятої колони», яка зараз прорвалася до влади», – наголосив Петро Порошенко.

Джерело: ЄС.