Президент Зеленський керує правоохоронцями в ручному режимі – журналіст Юрій Бутусов - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.47 € 33.96
Президент Зеленський керує правоохоронцями в ручному режимі – журналіст Юрій Бутусов

Олег Корецький сьогодні демонстративно закрив одну з кримінальних справ, відкритих ДБР проти експрезидента Петра Порошенка.

Фото зі сторінки Юрія Бутусова у Facebook.

Президент Зеленський керує правоохоронцями в ручному режимі – журналіст Юрій Бутусов

Президент повністю політизував всю правоохоронну діяльність

Президент Володимир Зеленський повністю політизував всю правоохоронну діяльність і керує системою правосуддя в ручному режимі. Так прокоментував скандальні викриття керівника слідчої групи ДБР у справах проти Петра Порошенка Олега Корецького головний редактор видання Цензор.НЕТ Юрій Бутусов на своїй сторінці у Facebook.

«Так, це інформаційна і політична сенсація. Високопоставлений співробітник Державного бюро розслідувань, начальник третього відділу Головного слідчого управління ДБР Олег Корецький сьогодні демонстративно закрив одну з кримінальних справ, відкритих ДБР проти експрезидента Петра Порошенка. А також заявив про політичний характер і про відсутність складу злочину за всіма іншими справами проти Порошенка», – пише Бутусов.

Президент Зеленський роздав шматки впливу у правоохоронних органах своїм друзям і бізнес-партнерам, і війна на знищення, яку ведуть між собою ті, хто конкурує за доступ до вух Зеленського, розриває владу зсередини.

«Президент Зеленський роздав шматки впливу у правоохоронних органах своїм друзям і бізнес-партнерам, і війна на знищення, яку ведуть між собою ті, хто конкурує за доступ до вух Зеленського, розриває владу зсередини», – робить висновок журналіст. 

 

«Президент повністю політизував всю правоохоронну діяльність. Багато кримінальних справ відкриваються просто для звітності, щоб показати президенту лояльність і відданість, а не через якісь реальні перспективи у розслідуванні. І справа по «Ленінській кузні» - яскравий приклад. Зеленський управляє роботою правоохоронних органів в ручному режимі. Йому здається, що прямі команди кого треба закрити і кого треба звільнити - це його головна задача як президента», – резюмує Бутусов.