Курси НБУ $ 39.59 € 42.26
У росіян забрали «золото» і віддали його нашим

«Російські журналісти знають, що я вважаю Кремль агресором, тому до мене й не підходять».

Фото biathlon.com.ua.

Капітан чоловічої збірної України з біатлону, чемпіон світу-2019 Дмитро Підручний (на фото) поділився радісною новиною

Цими днями IBU надіслав нашому спортсмену золоту медаль за естафетну гонку чемпіонату Європи-2015 (4х7,5 км). Тоді в естонському Отепяя Артем Прима, Сергій Семенов, Артем Тищенко та Дмитро Підручний фінішували другими, програвши лише команді Росії 14,2 секунди.

Однак, пізніше російського біатлоніста спіймали на вживанні допінгу, через що результат Росії був анульований.

І золоті медалі передали українцям.

Тепер 28-річний Дмитро Підручний – не тільки чемпіон світу, а й дворазовий чемпіон Європи з біатлону. Фото із сторінки в Телеграм Дмитра ПІДРУЧНОГО.

Тож справедливість восторжествувала!

Артем Прима, Сергій Семенов, Артем Тищенко та Дмитро Підручний – чемпіони естафетної гонки Чемпіонату Європи-2015 з біатлону.

А Росію-агресора взагалі треба відсторонити від цивілізованого світу. Вони все роблять нахабно і нечесно: то території захоплюють, то допінг жеруть у спорті…

До речі, саме в Отепяя чемпіонками стали і наші дівчата – Юлія Джима,  Наталія Бурдига, Валя Семеренко та Ірина Варвинець.