У володарки найбільших в Україні грудей 13 розмір (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.65 € 32.68
У володарки найбільших в Україні грудей 13 розмір (Фото)

Міла Кузнєцова – володарка титулу «Міс світу Королева».

Фото: Лана Вєтрова

У володарки найбільших в Україні грудей 13 розмір (Фото)

Модель та блогерка з Полтавщини Міла Кузнєцова стала новою рекордсменкою України у номінації «Найбільші жіночі натуральні груди»

Вона має 13 розмір грудей, а їхній обхват складає 135 см 5 мм. Попередньо жінка пройшла медичне обстеження, яке засвідчило натуральність її грудей.

 

 Реєстрація нового рекорду відбулася 9 липня у Києві за участю представників Національного Реєстру Рекордів, повідомляє 24 канал. Один з них – Лана Ветрова – вже опублікувала на своїй сторінці у фейсбуці фотографію Міли Кузнєцової за хвилину до реєстрації рекорду. 

Варто додати, що заміри грудей у попередньої рекордсменки становили 128 сантиметрів, в той час як у Міли Кузнєцової – 135 см 5 мм.

Відомо, що жінка була переконана, що має найбільший розмір грудей в Україні, тому сама подала заявку на фіксацію рекорду. У червні їй зробили перші заміри грудей, які сьогодні підтвердилися перед громадськістю. Варто додати, що заміри грудей у попередньої рекордсменки становили 128 сантиметрів, в той час як у Міли Кузнєцової – 135 см 5 мм.

Що відомо про Мілу Кузнєцову?

Жінка брала участь у шоу «Модель XL» 2 сезон у 2018 році Мілі Кузнєцовій, де на той час тоді їй був 31 рік. Свого часу Міла працювала помічником адвоката, але до сьогодні її найбільшим захопленням та роботою є ведення власного блогу в інстаграмі – на неї підписано майже 600 тисяч людей. Кузнєцова активно рекламує одяг plus-size, купальники та білизну, а також подорожує та є гостею різних ток-шоу. Вона є володаркою титулів «Міс світу Королева», «Міс Україна Всесвіт plus size», «Міс топ-модель Всесвіт plus size».