Володимир Ар’єв подав запит в Офіс президента щодо вартості ремонту та проживання Зеленського на розкішній держдачі в Конча-Заспі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.47 € 33.96
Володимир Ар’єв подав запит в Офіс президента щодо вартості ремонту та проживання Зеленського на розкішній держдачі в Конча-Заспі

Цікаво, цікаво...

Фото eurosolidarity.org

Володимир Ар’єв подав запит в Офіс президента щодо вартості ремонту та проживання Зеленського на розкішній держдачі в Конча-Заспі

Платить за цю розкіш народ, якому буде цікаво, на яку суму його роздягла родина Зеленських

Народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Володимир Ар’єв просить Офіс президента поінформувати, скільки коштів з державного бюджету було витрачено на ремонт і утримання будинку в державній резиденції «Конча-Заспа», де зараз проживає президент Зеленський з родиною, повідомляє eurosolidarity.org.

Депутатське звернення Володимир Ар’єв оприлюднив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Депутат просить надати інформацію, скільки коштів було виділено з державного бюджету на ремонт будинку №29 державної резиденції «Конча-Заспа» в період з червня 2019 по липень 2020 року.

Нам так переконливо розповідали про скромного «парня від народу», який тепер переїхав в нове помешкання. Помешкання виглядає не слабеньким палацом.

Крім того, Володимир Ар’єв  хоче отримати інформацію про те, скільки коштує державному бюджету утримання будинку №29 державної резиденції «Конча-Заспа» і який штат працівників необхідний для обслуговування перебування президента України на державній дачі в Конча-Заспі.

«Нам так переконливо розповідали про скромного «парня від народу», який тепер переїхав в нове помешкання. Помешкання виглядає не слабеньким палацом. Оскільки воно належить державі і має назву Будинок  №29 в Державній резиденції «Конча-Заспа», значить платить за цю розкіш народ, якому буде цікаво, на яку суму його роздягла родина Зеленських. І роздягатиме щомісяця – такі хороми утримувати геть недешево. Відповідь опублікую», – написав депутат у Facebook.