Курси НБУ $ 36.57 € 37.59
Петиція про відставку Зеленського через порушення закону про декларування за три дні набрала більше 10 тисяч голосів

Як відреагує глава держави?

Фото EPA/UPG.

Петиція про відставку Зеленського через порушення закону про декларування за три дні набрала більше 10 тисяч голосів

У документі йдеться, що Володимир Олександрович неодноразово підкреслював, що відрізняється від старих політиків. Ініціатори звернення хочуть побачити підтвердження цим гучним заявам

Петиція на офіційному сайті Президента про відставку Володимира Зеленського через порушення ним закону стрімко набирає голоси. За три дні після оприлюднення її підтримали більше 10 тисяч людей. 

Володимир Зеленський признався, що не задекларував 5,1 млн грн доходів від погашення ОВДП і цим порушив Закон «Про запобігання корупції.

«18 квітня 2019 року у програмі «Право на владу» Володимир Зеленський пообіцяв подати у відставку, якщо порушить Закон. Цим він обнадіяв і здобув підтримку 73% виборців у другому турі, який пройшов через 4 дні після тієї заяви. 7 липня 2020 року президент Володимир Зеленський признався, що не задекларував 5,1 млн грн доходів від погашення ОВДП і цим порушив Закон «Про запобігання корупції», - йдеться у петиції. 

«Звертаємося до президента із закликом дотримувати слова і подати у відставку, або визнати, що за 4 дні до другого туру 18 квітня 2020 року він збрехав своїм виборцям», - закликає документ. 

Нагадаємо, на Волині глава держави заявив, що йому не важливо, як відбуваються тендери на будівництво доріг.

Telegram Channel