Курси НБУ $ 36.57 € 37.42
Вперше за останній рік над Україною пролетів російський літак

У небі над нашою державою було помічене російське судно.

Фото glavcom.

Вперше за останній рік над Україною пролетів російський літак

Борт «Уральських авіаліній» залетів у повітряний простір України на вільну територію Донбасу, а далі вже над окупованими територіями направився до Санкт-Петербурга

У п’ятницю, 10 липня, над територією України пролетів російський пасажирський літак рейсу SVR346. Це попри те, що польоти для суден РФ над територією України перебувають під забороною останні кілька років – через взаємні санкції як наслідок війни на Донбасі та анексії Росією Криму, інформує glavcom.

Пасажирський літак «Уральських авіаліній» вилетів 10 липня о 13:29 за московським часом із Анапи до Санкт-Петербурга.

Це попри те, що польоти для суден РФ над територією України перебувають під забороною останні кілька років – через взаємні санкції як наслідок війни на Донбасі та анексії Росією Криму.

Зазвичай судно летить територією РФ поблизу кордону з Україною. Проте цього разу, як свідчать дані flightaware.com, майже на початку польоту літак чомусь повернув назад, потім взяв курс праворуч (в інший бік від пункту призначення), потім розвернувся в інший бік, залетів у повітряний простір України на вільну територію Донбасу, а далі вже над окупованими територіями направився до Санкт-Петербурга. 

Мапи попередніх польотів свідчать, що літак постійно оминав територію України. Що сталося цього разу, чи були якісь аварійні ситуації – невідомо, офіційних повідомлень ні від російської, ні від української сторони немає. 

Telegram Channel