Руслан Маліновський забив «Ювентусу» із самим Кріштіану Роналду у складі (Відео)

Наш хлопець!

Фото twitter.com/atalanta_bc

Поєдинок завершився внічию 2:2

Півзахисник збірної України Руслан Маліновський відзначився забитим голом у матчі 32-го туру Серії А проти «Ювентуса».

Українець вийшов на поле на 68-й хвилині за рахунку 1:1, а на 80-й зумів засмутити суперника потужним ударом з правої ноги, повідомляє УНІАН.

Українець вийшов на поле на 68-й хвилині за рахунку 1:1, а на 80-й зумів засмутити суперника потужним ударом з правої ноги.

У цьому сезоні Маліновський забив 7 голів і зробив 4 результативні передачі в 37 матчах за «Аталанту».

Відзначимо, що «Ювентус» все ж зумів уникнути поразки - пенальті в кінцівці зустрічі реалізував Кріштіану Роналду (2:2).

Дивимося огляд матчу:

«Аталанта» набрала 67 очок і посідає третє місце в Серії А. «Ювентус» (76 очок) лідирує.