Курси НБУ $ 36.57 € 37.59
Мама волинянина, загиблого на Сході,  передала нагороди сина в музей

Жінка віддала нагороди, аби була пам'ять про її сина.

Фото Суспільного.

Мама волинянина, загиблого на Сході, передала нагороди сина в музей

В експозиції Волинського краєзнавчого музею тепер можна оглянути посмертні нагороди Віктора Мандзика

Мама капітана Служби безпеки України Віктора Мандзика, якого вбили 21 березня 2015-го року у Волновасі на посту під час служби, передала у Волинський краєзнавчий музей нагороди сина. Про це інформує Суспільне.

В експозиції Волинського краєзнавчого музею тепер можна оглянути посмертні нагороди Віктора Мандзика. «Ми отримали відзнаки «За участь в антитерористичній операції» і відзнака Служби Безпеки за бездоганну службу. Також медаль центру спеціальних операцій СБУ, диплом почесного громадянина Луцька «, - розповів завідувач науково-експозиційного відділу музею Богдан Зек.

Одна з переданих Ольгою Мандзик нагород - кубок чемпіонату з боксу. Жінка розповідає: син був майстром спорту з цього виду спорту та кандидатом у майстри спорту з кікбоксингу. Працював в спецпідрозділі «Альфа» СБУ.

«Оскільки я не маю дітей більше то я вирішила передати це все у музей, аби була пам'ять про мого сина. Щоб усі про нього пам'ятали», - каже жінка.

 

 «Оскільки я не маю дітей більше то я вирішила передати це все у музей, аби була пам'ять про мого сина. Щоб усі про нього пам'ятали», - каже жінка. 21 березня 2015-го, вранці на в'їзді до міста Волноваха опергрупа на чолі із Віктором Мандзиком перевіряла вантажівку, яка за даними СБУ перевозила контрабанду. Під час перевірки один із супроводжуючих цієї фури вистрелив в голову Віктору. Влітку 2019 року вбивці Віктора суд у Дніпрі, розповідає мама, ухвалив рішення про зміну запобіжного заходу.

Виставка «Пам’ятай, Україно, героїв своїх» у Волинському краєзнавчому музеї постійно дії з серпня 2019-го. Більшість експонатів приносять рідні загиблих бійців та ветерани АТО/ООС.

Telegram Channel