Росія готова до виходу України з Мінських домовленостей - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.47 € 33.96
Росія готова до виходу України з Мінських домовленостей

Дмитро Пєсков: "У цьому випадку силою не будеш милою".

Фото ria.ru.

Росія готова до виходу України з Мінських домовленостей

У Кремлі переконані, що це не сподобається іншим учасникам переговорів

Речник президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що Росія готова до можливого виходу України з Мінських угод, але, за його словам, всім сторонам переговорного процесу, це не сподобається. Про це він заявив в ефірі телеканалу «Росія-1», передає ТАСС. Про це пише LB.ua.

На питання, чи готова Росія до виходу України з Мінських угод, Пєсков відповів: «У цьому випадку силою не будеш милою». Але подібний крок України «не сподобається ні Берліну, ні Парижу, ні Москві».

Пєсков висловив сподівання, що в разі виходу України з Мінських домовленостей вдасться уникнути «гарячої фази». 

«Якщо таке станеться, ми втратимо будь-яку базу, на основі якої вибудовуємо переговорний процес, і створити нову базу у вигляді нового документа буде надзвичайно складно», - сказав прессекретар Путіна.

Пєсков висловив сподівання, що в разі виходу України з Мінських домовленостей вдасться уникнути «гарячої фази».

 

«Для вироблення будь-якого альтернативного документа буде необхідний діалог з представниками самопроголошених республік. А той же Київ категорично відмовляється від цього діалогу. Таким чином виходить якесь замкнуте коло», - висловився речник президента РФ.

Раніше віцепрем'єр-міністр України і перший заступник голови української делегації в ТКГ Олексій Резніков закликав Захід підтримати перегляд Мінських угод. Оскільки вони більше не відображають реалії на сході України.