Німецькі проститутки хочуть працювати - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.47 € 33.96
Німецькі проститутки хочуть працювати

"Найстаріша професія потребує вашої допомоги", - написано на одному з плакатів.

Фото pravda.com.ua.

Німецькі проститутки хочуть працювати

Повії німецького Гамбургу провели демонстрацію, вимагаючи відкриття борделів, зачинених внаслідок пандемії коронавірусу

Як повідомляє Reuters, секс-працівники кажуть, що борделі є не більш небезпечними, аніж магазини, ресторани та бари, чия діяльність знову дозволена, інформує «Українська правда».

«Найстаріша професія потребує вашої допомоги», - написано на одному з плакатів. Як повідомляється, деякі протестувальники носили театральні маски, в той час як один грав народні пісні на скрипці.

Проституція не несе більшого ризику зараження, ніж інші послуги, пов’язані з тілом, як масаж, косметика або навіть танці або контактні види спорту. 

Асоціація секс-робітників, яка організувала протест, каже, що тривале закриття ліцензованих приміщень змушує деяких працівників виходити на вулицю, що є незаконним та набагато небезпечнішим та негігієнічним способом роботи. На думку асоціації, борделі можуть легко впровадити заходи з пандемічної безпеки, прийняті іншими галузями, включаючи маски для обличчя, вентиляцію приміщень та запис контактних даних відвідувачів.

 

«Проституція не несе більшого ризику зараження, ніж інші послуги, пов’язані з тілом, як масаж, косметика або навіть танці або контактні види спорту», - йдеться в повідомленні асоціації.

«Гігієна - частина бізнесу в галузі проституції»,- додають вони.

Нагадаємо, проституція - легальний бізнес у Німеччині вже майже два десятиліття. Щоб уповільнити поширення вірусу, влада країни минулого місяця закрила борделі разом з іншими не критично важливими підприємствами, такими як ресторани та нічні клуби. Як наслідок - тисячі іноземних повій у Німеччині стали безпритульними.