У Ковелі відновлює роботу громадський транспорт - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.68 € 32.80
У Ковелі відновлює роботу громадський транспорт

У місті дозволили послаблення карантинних заходів.

Фото Ковельської міськради.

У Ковелі відновлює роботу громадський транспорт

Таке рішення ухвалила міська комісія техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

У Ковелі в середу, 15 липня, відновить роботу громадський транспорт. Про це йдеться на сайті Ковельської міської ради.

У понеділок, 13 липня, відбулося засідання міської комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів міський голова Олег Кіндер. Він поінформував присутніх, що  відповідно до протокольного рішення Регіональної комісії ТЕБ та НС у Ковелі дозволено послаблення карантинних заходів.

Завідувачка Ковельським міськрайонним відділом ДУ «Волинський ОЛЦМ України» Людмила Маляр. Вона повідомила, що епідемічна ситуація у місті останнім часом стабілізується. Впродовж вихідних зареєстровано один випадок захворювання на COVID-19.

Заступник начальника міськрайонного управління Держпродспоживслужби Ліна Мацан наголосила, що спеціалісти й надалі проводять моніторингові обстеження закладів торгівлі, громадського харчування, перукарень щодо дотримання санітарних та протиепідемічних заходів. Складено 18 протоколів про притягнення винних до адмінвідповідальності.

Комісія вирішила відновити з 15 липня регулярні пасажирські перевезення на міських автобусних маршрутах. При цьому у салонах не повинно бути людей більше, ніж кількість сидячих місць, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах.

Перевізник несе відповідальність за забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту та контроль за дотриманням маскового режиму пасажирами.

З 15 липня припиняються спеціальні пасажирські перевезення медичних працівників. 

З 15 липня припиняються спеціальні пасажирські перевезення медичних працівників. 

На період дії карантину й надалі призупинено рух міських маршруток,  які здійснюють «соціальні перевезення», а саме за маршрутами: № 1 «Вул. Незалежності – Льонзавод» (вих.4), № 7  «Сільмаш – Вокзал – вул. Симоненка (ч/з Пошту)», № 8 «Вокзал – дачні масиви «Калина», Урожай», «Будівельник», «Машинобудівник»», № 19 «Сільмаш – Лісництво» (вих.2),, № 22 «вул. Незалежності – Сільмаш» (ч/з Інтерпорт) (вих.1).