За боротьбу з коронавірусом на Волині тепер відповідає заступник голови ОДА Троханенко - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.60 € 32.56
За боротьбу з коронавірусом на Волині тепер відповідає заступник голови ОДА Троханенко

Чиновник, який на Донеччині був заступником начальника Головного управління ДФС, тепер знатиме більше про віруси.

Фото з сайту Волинської ОДА.

За боротьбу з коронавірусом на Волині тепер відповідає заступник голови ОДА Троханенко

Розпорядження про новий обов'язок чиновника підписав голова обладміністрації

Голова Волинської облдержадміністрації Юрій Погуляйко після звільнення своєї заступниці Тетяни Щербак призначив нового керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня, пов’язаної з поширенням на території області коронавірусу. Про це йдеться у розпорядженні 13 липня, оприлюдненому на сайті ОДА. Відповідно цього документу, новим відповідальним за роботу з коронавірусом Погуляйко призначив свого заступника Олександра Троханенка.

Відповідно до рішення, новим відповідальним за роботу з коронавірусом Погуляйко призначив свого заступника Олександра Троханенка.

«Призначити Олександра Троханенка, заступника голови обласної державної адміністрації, керівником робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня, пов’язаної з поширенням на території області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», - сказано в документі.