Чи може сім'я бути в одному санаторному номері в час карантину? - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.65 € 32.68
Чи може сім'я бути в одному санаторному номері в час карантину?

В палатах – по одному, за винятком дітей, які будуть перебувати з одним із родичів.

Фото санаторію.

Чи може сім'я бути в одному санаторному номері в час карантину?

Санаторій «Червона калина» з 16-го липня прийматиме перших пацієнтів і тамтешній працівник дозволяє сім'ї відпочивати разом

Працювати в умовах карантину закладу дозволила обласна спецкомісія, повідомляють у пресслужбі ОДА. У санаторії готові одночасно прийняти до 125 людей, за умови негативного тесту на COVID-19. Відновити стаціонарне лікування хворих на особливі захворювання санаторію «Червона калина» дозволили на позачерговому засідання комісії з надзвичайних ситуацій, інформує Суспільне.

Обслуговувати пацієнтів медперсонал повинен у засобах індивідуального захисту. Обов'язкові – термометрія, дистанція та дезінфекція. В палатах – по одному, за винятком дітей, які будуть перебувати з одним із родичів.

У санаторії Суспільному повідомили, що перші пацієнти приїдуть вже 16 липня. Розміщувати планують по одній людині в номері, але тільки після пред'явлення результатів ПЛР або ІФА-тестування.

«Якщо їде сім'я, то чоловік з дружиною можуть бути в одному номері. Всі засоби захисту у нас є, ми готові. У нас була комісія, яка нас перевіряла. Наповнення закладу – 250 чоловік, то орієнтовно 50% в умовах карантину можемо приймати», – розповіла завідувачка відділу маркетингу санаторію «Червона калина» Людмила Глінчук.

«Якщо їде сім'я, то чоловік з дружиною можуть бути в одному номері», – розповіла завідувачка відділу маркетингу санаторію «Червона калина» Людмила Глінчук.

Що відомо

14 липня голова Рівненської ОДА Віталій Коваль скликав позачергове засідання комісії ТЕБ та НС, оскільки «Рівненщина вийшла з «червоної зони». Відтак, комісія вирішила дозволити роботу закладів культури та кінотеатрів.