Коров'ячий язик з Луцька відправлять поштою у Київ - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.74 € 32.52
Коров'ячий язик з Луцька відправлять поштою у Київ

Люди проти законопроекту, який має пункт про скасування переходу учнів 5-11 класів російськомовних шкіл на українську мову навчання.

Фото з фейсбук-сторінки Розвиток Мікрорайонів Міста.

Коров'ячий язик з Луцька відправлять поштою у Київ

Мирний пікет організований громадською організацією «Розвиток мікрорайонів міста» біля регіонального офісу політичної партії «Опозиційна платформа-за життя» (ОПЗЖ) у Луцьку включав акт передачі язика представникам ОПЗЖ

Сьогодні, 16 липня, біля регіонального офісу політичної партії «Опозиційна платформа-за життя» у Луцьку за адресою Винниченка, 14а відбулася акція «Тримайте язик-руки геть від мови!». Про це інформує фейсбук-спільнота Розвиток Мікрорайонів Міста.

Мирний пікет організований громадською організацією «Розвиток мікрорайонів міста» пройшов в знак протесту на розгляд Верховною Радою чергового «мовного законопроекту» №2362. Цей законопроект передбачає скасування частини закону про мову, яка вимагає перехід учнів 5-11 класів російськомовних шкіл на українську мову навчання з 1 вересня 2020 року.

На акцію прийшло близько 20 лучан, серед яких ветеран АТО, айдарівець Петро Пащук, голова Волинської крайової організації Народний Рух України Дмитро Климук та голова ради старійшин Волинської обласної організації Народний Рух України Володимир Банада.

Та оскільки до пікетувальників ніхто не вийшов, сьогодні язик відправлять поштою в головний офіс «ОПЗЖ» у Києві.

Люди тримали в руках плакати з написами: «Тримайте язик-руки геть від мови», «Мова ДНК нації», «Руки геть від мови!».

Голова правління ГО «Розвиток Мікрорайонів Міста» Наталка Грушка разом із наймолодшими учасниками дійства, Андрієм Грушкою та Марійкою Климук  зачитали Декалог української дитини.

З собою на акцію організатори принесли охолоджений язик корови, який планували передати Волинським представникам опозиційної платформи для їхнього лідера Медведчука. Та оскільки до пікетувальників ніхто не вийшов, сьогодні його відправлять поштою в головний офіс «ОПЗЖ» у Києві.