Мер Івано-Франківська назвав головного суперника ФК «Волинь» «позорною командою бариг»

У Першій лізі емоції зашкалюють.

Фото Pixabay.

Міський голова Руслан Марцінків жорстко розкритикував суддівство в матчі 24-го туру Першої ліги, в якому «Інгулець» переміг «Прикарпаття» (1:0)

Команда з Кіровоградщини здолала прикарпатський клуб завдяки вкрай спірному пенальті на 90+3 хвилині.

93-тя хвилина – придуманий пенальті. Тому наш футбол ніколи не буде італійським чи німецьким.

Пан Марцінків написав у Facebook: «Футбол продажний. «Інгулець» – це позорна команда бариг. Суддя просто вбиває команду, і це по телебаченню і при Макарові. 93-тя хвилина – придуманий пенальті. Тому наш футбол ніколи не буде італійським чи німецьким».

Окрім пенальті, у другому таймі суддя матчу також вилучив гравця і наставника «Прикарпаття».

Нагадаємо, «Волинь» програла своєму головному конкуренту і розтрощила «Балкани»