Луцьку міську стоматологічну поліклініку закрили на карантин. Захворів лікар - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.60 € 32.56
Луцьку міську стоматологічну поліклініку закрили на карантин. Захворів лікар

Пацієнтам доведеться звертатися в інші заклади.

Фото pexels.com.

Луцьку міську стоматологічну поліклініку закрили на карантин. Захворів лікар

Медична установа припинила свою роботу з 14 липня

У Луцькій міській клінічній стоматологічній поліклініці – карантин у зв’язку із інфікуванням на COVID-19 одного із медиків.

Інформацію, що надійшла Інформаційному агентству «Волинські Новини» з власних джерел,  підтвердила директор міської стоматології, що на вулиці Степана Бандери, 6, Світлана Черниш.

Із 20 липня стоматологія працюватиме у звичному режимі.

Зі слів медика, стоматологічну клініку закрили на дезінфекцію до 20 липня, оскільки у одного із лікарів-стоматологів виявили та лабораторно підтвердили COVID-19.

«Із вівторка наш корпус тимчасово зачинили. До сьогодні у поліклініці провели всі заходи дезінфекції. Протестували інших працівників стоматології. На щастя, результати тестів на COVID-19 в усіх від’ємні. Усі лікарі, які були у контакті з хворим, на самоізоляції. Проводимо епідеміологічне розслідування про причину хвороби у медика, оскільки, враховуючи форму та спецодяг, у якому працюють наші лікарі, ймовірність зараження від пацієнта дуже і дуже мала», - пояснила Світлана Черниш.

Водночас,вона зазначила, що з 20 липня стоматологія працюватиме у звичному режимі.

«Кабінет лікаря, у якого виявили COVID-19, зачинений. Решту стоматологів працюватимуть у звичайному режимі, оскільки результати тестів в усіх від’ємні», - наголосила медик.