Курси НБУ $ 36.57 € 37.30
«Слуга» Гетманцев назвав захисників української мови «фашистами»

Немає слів...

Фото gazeta.ua

«Слуга» Гетманцев назвав захисників української мови «фашистами»

У відповідь скандальному нардепу порадили прихопити Бужанського та Дубінського і разом забиратися геть з України

Народний депутат від «Слуги народу», голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев назвав «фашистами» тих, хто протестує проти скандального мовного законопроєкту його колеги Максима Бужанського.

Відео зі словами «слуги» опублікував громадський діяч Сергій Стерненко, інформує gazeta.ua.

«Оце люди, які 5 років знущалися над нашою країною, намагаються повернути порядок денний, який був 5 років. Але це не вдастся вже зробити. Ми всі розуміємо, що проєкт Бужанського - це проєкт про не дискримінацію, а не проєкт про мову. Жодним чином не ущімлюється українська мова. Навпаки людям різних мов надаються рівні можливості. Тому я абсолютно підтримую цей законопроєкт. Він точно не вартий мітингів, знову цієї ворожнечі. Знову поділу людей на сорти. Оцього фашизму, який був присутній протягом останніх років», - заявив Гетманцев.

«Я даю тобі підказку. Дивись, береш Бужанського, ще можеш Дубінського взяти, або когось із ОПЗЖ. Купуєте квитки на Москву, сідаєш і їдеш з України і більше ніколи не повертаєшся», - звернувся Стерненко до «слуги».

«Я даю тобі підказку. Дивись, береш Бужанського, ще можеш Дубінського взяти, або когось із ОПЗЖ. Купуєте квитки на Москву, сідаєш і їдеш з України і більше ніколи не повертаєшся», - звернувся Стерненко до «слуги». Він назвав нардепа «ідіотом» і «ворогом».

Водночас журналістка Марина Данилюк-Ярмолаєва написала у Facebook:

«Відкриваю, ким працював Гетманцев раніше. Помічник Володимира Сівковича — прямої агентури РФ, яка наплодила цілу павутинку агентів замаскованих та прямих. Нині відхаркуєм тих шаріів і всяку клопівню. А останні 20 років державою у різних формах керували ті, хто пив, цілувався і жив за грошенята вусатого втікача.

Все ясно з Гетманцевим. Така ж тварина як і Олег Волошин із ОПЗЖ, який волає, що ніякого суверенітету в України нема».

 

Telegram Channel