Команда КВК із Мінська обрала свободу і гідність - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.60 € 32.56
Команда КВК із Мінська обрала свободу і гідність

А чого туди їздити, якщо там окупанти перетворили рай на пекло?

Фото Української правди.

Команда КВК із Мінська обрала свободу і гідність

Українські дипломати втішені, що білоруси відмовилися розважати окупантів у Криму

Заступник глави МЗС України Василь Боднар зазначив, що, якби команда КВК із Мінська не відмовилася від виступів в окупованому Криму, у неї виникли б проблеми в Україні та Євросоюзі, інформує видання «Гордон».

Відмова команди КВН із Мінська їхати на гру в окупований Крим свідчить про те, що в Білорусі обрали дружбу з Україною. Про це 18 липня заявив у Twitter заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар.

Друзі з Білорусі вибрали свободу і гідність та дружбу з Україною замість грошей, поневірянь і принижень від того, хто їм добра не зичить», – написав дипломат.

«А чого туди їздити, якщо там окупанти перетворили рай на пекло? Ні відпочинку, ні виступів, ще й потім проблеми в Україні і державах ЄС. Друзі з Білорусі вибрали свободу і гідність та дружбу з Україною замість грошей, поневірянь і принижень від того, хто їм добра не зичить», – написав дипломат.

 

 18 липня мінська команда КВН «Діти Тюрінга» заявила, що відмовилася продовжувати гру в російській прем'єр-лізі у 2020 році, оскільки чвертьфінал відбудеться в окупованому Криму. Це рішення пояснили пандемією коронавірусної інфекції, статусом анексованого Криму і гарними відносинами Білоруського державного університету з українськими університетами, які можуть погіршитися, якщо команда вирушить до Криму через Росію.

Росія анексувала Крим після силової блокади українських військових частин і незаконного референдуму 16 березня 2014 року. Приєднання півострова до РФ не визнають Україна та більшість країн світу.