Українцям, які залишились без роботи, виплатять від 600 до 8 тисяч допомоги - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.74 € 32.52
Українцям, які залишились без роботи, виплатять від 600 до 8 тисяч допомоги

Більшість тих, хто втратив роботу, працювали неофіційно.

Фото Укрінформу.

Українцям, які залишились без роботи, виплатять від 600 до 8 тисяч допомоги

Під час карантину до двох мільйонів українців тимчасово або назовсім втратили роботу

Кабінет міністрів виділив 6 млрд грн для допомоги людям, які втратили роботу через карантин. Суми допомоги з безробіття становитимуть до 7-8 тис. грн. Про це в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів народний депутат, заступник голови комітету Верховної Ради з питань соцполітики Михайло Цимбалюк.

«Днями уряд виділив 6 мільярдів фонду, який повинен виплачувати допомогу з безробіття. Суми від 600 грн до 7-8 тис. грн в залежності від останнього місця роботи і терміну такої допомоги».

«Днями уряд виділив 6 мільярдів фонду, який повинен виплачувати допомогу з безробіття. Суми від 600 грн до 7-8 тис. грн в залежності від останнього місця роботи і терміну такої допомоги», – заявив Цимбалюк.

За його інформацією, під час карантину без роботи залишилися до двох мільйонів українців, але більша частина працювала неофіційно і не сплачувала податки до бюджету. Нардеп зауважив, що владі довелось залучити всі грошові резерви, аби забезпечити людей соціальною допомогою.