У день народження батька-Героя син приніс на його могилу квіти - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.68 € 32.80
У день народження батька-Героя син приніс на його могилу квіти

Герої не вмирають!

Фото: Устилузька громада.

У день народження батька-Героя син приніс на його могилу квіти

Уродженець села П'ятидні, Устилузької ОМТГ, молодший сержант ЗСУ, командир танку 51-ї механізованої бригади Володимир Крохмаль 20 липня міг би святкувати своє 33-річчя

Народився Володимир у селі П’ятидні на Волині. Вивчився на тракториста. У квітні 2014 року був мобілізований, розповідає «Громада «Схід».

17 червня 2014 року на околиці Станиці Луганської танк Т-64Б бригади потрапив у оточення терористів. Снайпери противника порозбивали приціли і перископи, і машина опинилася в безпорадному стані, стріляти можна було тільки навмання. Перед тим, як розбили прилади командира танку, він встиг помітити гранатометників, що ховались неподалік. Екіпаж встиг зробити постріли у бік ворога, але не влучив. Щоб не віддати бойову машину в руки сепаратистам та не здаватися у полон, екіпаж прийняв рішення підірвати танк. Разом із Володимиром Крохмалем загинув механік танку Іван Ващеня.

Щоб не віддати бойову машину в руки сепаратистам та не здаватися у полон, екіпаж прийняв рішення підірвати танк.

Без Володимира залишилися батьки, син.

«Тож пом’янемо народженого цього дня захисника України, що загинув у боротьбі з російськими окупантами», - йдеться на сторінці Устилузької громади у фейсбуці.