Богдан Михайліченко переходить в бельгійський «Андерлехт» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.65 € 32.68
Богдан Михайліченко переходить в бельгійський «Андерлехт»

Оце так!

Фото ФК "Зоря".

Богдан Михайліченко переходить в бельгійський «Андерлехт»

А Євген Чеберко перебирається в австрійський ЛАСК

Захисник луганської «Зорі» Богдан Михайліченко перейде до бельгійського «Андерлехта» 1 серпня.

Про це заявив виконуючий обов'язки гендиректора клубу Станіслав Оганов, повідомляє УНІАН з посиланням на офіційний сайт клубу.

«По хлопцям в пресі було багато чуток. Ми практично не коментували цю інформацію. Так, велися переговори і по Богдану Михайліченку, і по Євгену Чеберку.

Переговори пройшли на високому рівні, і ми прийшли до думки, що до кінця сезону ці гравці захищають наші кольори, а по закінченні сезону, з першого серпня Богдан Михайліченко переходить в бельгійський «Андерлехт», а Євген Чеберко - в австрійський ЛАСК.

Переговори пройшли на високому рівні, і ми прийшли до думки, що до кінця сезону ці гравці захищають наші кольори, а по закінченні сезону, з першого серпня Богдан Михайліченко переходить в бельгійський «Андерлехт», а Євген Чеберко - в австрійський ЛАСК», - сказав Оганов.

Варто відзначити, що раніше ЛАСК вже підтвердив перехід Чеберка. Також Оганов додав, що команду може покинути Артем Громов, а в «Динамо» з оренди повертаються Олександр Тимчик і Богдан Лєднєв. З більшістю інших гравців підписані довгострокові контракти.

23-річний Богдан Михайліченко є вихованцем київського «Динамо». У нинішньому сезоні крайній захисник провів 35 матчів, забив 3 голи та віддав 4 результативні передачі у всіх турнірах.