На ковельському «Локомотиві» проводять реконструкцію (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.65 € 32.68
На ковельському «Локомотиві» проводять реконструкцію (Фото)

Поляки головні розпорядники коштів.

Фото: Ковельська міська рада.

На ковельському «Локомотиві» проводять реконструкцію (Фото)

На фінальній стадії - внутрішнє оздоблення, тривають роботи з благоустрою території

Роботи на стадіоні не стихають з червня минулого року. Чи не найчастіше на «Локомотиві» зараз буває міський голова Олег Кіндер. Він особисто контролює хід будівництва, веде перемовини з учасниками програми, підрядниками, - повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

 

 Певну суму коштів на реконструкцію місто отримало у рамках програми транскордонного співробітництва ЄС «Польща-Білорусь-Україна». Та все ж основну частину грошей на будівництво спрямовано з міського бюджету. Партнерами Ковеля з реалізації проєкту є міста з однойменною назвою Щучин – у Польщі та Білорусі.

- Нещодавно поляки, вони головні розпорядники коштів, повідомили, що у зв’язку з пандемією ініціюють продовжити період реалізації грантового проєкту на чотири місяці. Дещо було затримане і фінансування. Найближчим часом другий транш європейських коштів має надійти, - розповідає останні новини Олег Олексійович. - У Ковелі першу і другу чергу будівництва до кінця жовтня маємо завершити.

Активно зараз працюють і над благоустроєм. Встановлено паркан, облаштовано тротуар, готується стоянка для автотранспорту, ведеться будівництво під’їзних доріг.

Міський голова каже, що вже усі приміщення майже готові, на фінальній стадії - внутрішнє оздоблення. Зокрема, й для станції юних туристів. Вони матимуть окремий вхід, просторі світлі кімнати. Зараз заклад знаходиться в одній будівлі з дитячою художньою школою. Як тільки переїдуть, звільняться площі для маленьких художників.

 

 Є тут і прекрасний зал для занять хореографією, проведення конференцій. Передбачені роздягальні для спортсменів. Збудована котельня, яка забезпечуватиме будівлю теплом. У підтрибунних приміщеннях змонтована спеціальна вентиляція, яка при потребі буде допомагати підтримувати необхідний температурний режим.

Активно зараз працюють і над благоустроєм. Встановлено паркан, облаштовано тротуар, готується стоянка для автотранспорту, ведеться будівництво під’їзних доріг.

 

 - Хочемо поруч розчистити русло річки Турії Але виготовлення і погодження проєктно-кошторисної документації вимагає певних процедурних моментів. Цей процес є досить розтягнутим в часі.

Джерело: Ковельська міська рада