Курси НБУ $ 36.57 € 37.17
З'явилася петиція до Волинської ради про нечисту річку Турію

Річка Турія вважається судноплавною від Турійська до гирла.

Фото Руслана Троцюка.

З'явилася петиція до Волинської ради про нечисту річку Турію

Звернення про наболіле зареєстрував Руслан Троцюк 20 липня. Із тисячі необхідних для розгляду голосів воно поки набрало 33. Голосувати можна ще 22 дні

«Протягом останніх років, особливо, коли водойма невкрита кригою, майже кожного ранку можна спостерігати підозрілу масну, піноутворюючу субстанцію на поверхні(схожу на нечистоти), яку прибиває хвилями до берега», – пише Руслан Троцюк на сайті місцевих петицій. Просимо не ігнорувати ситуацію, а віднестися до цього відповідально і встановити походження та джерела потрапляння нечистот у води р. Турії (Ковельське водосховище), та негайно усунути їх, бо природа не пробачає подібного ставлення до Себе!

Просять не ігнорувати ситуацію, а віднестися до цього відповідально!

«Турія - річка в Україні в межах Волинської області. Права притока Прип'яті (басейн Дніпра). Є блакитною окрасою Нашого краю зі Своєю особливою фауною та флорою, як і у самій водоймі, так і на її берегах, одним словом, є чим побавити Свій зір та слух! Також річка є зоною відпочинку для багатьох мешканців прибережних районів(риболовля, купання), а Ковельське водосховище, яке знаходиться в межах Турії, завдяки своїм масштабам дозволяє на своїх теренах проводити змагання з веслувальних видів спорту міжнародного рівня», – підсумовує автор звернення.

Між тим, у Ковелі планують розчистити й облаштувати русло річки Турія. Оголошено про громадське обговорення проєкту.

Telegram Channel