Волинська чиновниця приховала майна на мільйон гривень - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.05 € 34.01
Волинська чиновниця приховала майна на мільйон гривень

Видно, щось не те з будинком, раз не внесла його в декларацію.

Фото dnews.dn.ua.

Волинська чиновниця приховала майна на мільйон гривень

Посадовицю Головного управління статистики у Волинській області підозрюють у приховуванні майна вартістю майже 1 мільйон гривень

За процесуального керівництва прокуратури Волинської області слідчі Слідчого управління ГУ НП в області повідомили посадовиці Головного управління статистики у Волинській області про підозру у в поданні завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ст. 366-1 КК України).

Чиновниця приховала інформацію про наявність у неї житлового будинку, побудованого, але не прийнятого в експлуатацію, вартістю майже 1 млн грн. 

Слідчі вважають, що чиновниця, обіймаючи посаду державної служби категорії «Б», двічі, подаючи декларації за 2018 та 2019 роки, приховала інформацію про наявність у неї житлового будинку, побудованого, але не прийнятого в експлуатацію, вартістю майже 1 млн грн.

 

Триває досудове розслідування.

Зауважимо, що санкцією ст. 366-1 КК України, за подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбачено покарання до двох років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Джерело: Пресслужба прокуратури області