Луцькі базарники та атовці «прорвалися» у міську раду. Відомі вимоги (Відео. ПРЯМЕ ВКЛЮЧЕННЯ) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.16 € 34.25
Луцькі базарники та атовці «прорвалися» у міську раду. Відомі вимоги (Відео. ПРЯМЕ ВКЛЮЧЕННЯ)

Вимагають звільнення очільниці Муніципальної варти Юлії Сиротинської.

Європейський Центральний Ринок

Луцькі базарники та атовці «прорвалися» у міську раду. Відомі вимоги (Відео. ПРЯМЕ ВКЛЮЧЕННЯ)

«Прийшов час чиновникам відповідати за свої слова!» – заявляють учасники протесту

Товариство інвалідів АТО Волині, разом із підприємцями організували черговий мітинг. Сьогодні вони зайшли у міську раду, де з ними спілкується заступник міського голови Костянтин Петрочук. Учасники акції протесту вимагають публічного вибачення Юлії Сиротинської та Ігоря Поліщука за «бруд та лайно, яке вони висловили через підконтрольні ЗМІ». Активісти заявлють, що вказані особи назвали учасників АТО «тітушками», та терористами. Підставою цього вони вважають допис Ігоря Поліщука у фейсбуці, де, зокрема, йдеться: «сьогодні у т.зв. захисників незаконних контейнерів на Старому ринку, згідно з різними повідомленнями та з джерел з їх середовища, є незаконна вогнепальна та інша зброя. Ті, хто захищають контейнери, відверто демонструють холодну зброю. Чи будуть перевірені ці факти та чи буде належне реагування?»

Крім того вони хочуть негайного розгону «нелегального, неконституційного формування під назвою Муніципальна варта, які вже не перший рік тероризують лучан».

Відео

Учасники акції протесту вимагають публічного вибачення Юлії Сиротинської та Ігоря Поліщука.

Учасники мітиингу закликали ветеранські організаації та лучан підтримати вимоги.

На місці події працює поліція діалогу.