Активісти, що пікетують Луцьку міську раду, вимагають розпустити муніципальну варту (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.16 € 34.25
Активісти, що пікетують Луцьку міську раду, вимагають розпустити муніципальну варту (Фото)

Триває акція протесту базарників.

Фото: Святослава ЛЕСЮКА.

Активісти, що пікетують Луцьку міську раду, вимагають розпустити муніципальну варту (Фото)

У Луцьку торговці Центрального ринку і члени ГО «Розвиток мікрорайонів міста» пікетують міську раду і збирають підписи за проведення громадських слухань про розпуск департаменту муніципальної варти

Мітинг організували у зв’язку з ліквідацією ринку.

 

 Перед підприємцями виступив Дмитро Климук – представник громадської організації «Розвиток мікрорайонів міста», який сказав, що організація готується до виборів, щоб змінити владу у місті.

На третьому поверсі триває нарада, на яку прийшли активісти та погрожують заступнику Костянтину Петрочуку «винести у смітник».

Голова громадської організації Наталка Грушка у своєму виступі розповіла, що члени організації також проти ліквідації маршрутки на Вишків №№26 і 26-а. Наталія Грушка каже, що не вдалося знайти порозуміння з представниками влади.

Акція проходить мирно під синьо-жовтим прапором.

 

Порядок забезпечує поліція. На третьому поверсі триває нарада, на яку прийшли активісти та погрожують заступнику Костянтину Петрочуку «винести у смітник». Сюди прийшов і в.о.мера Григорій Пустовіт.