Партія Порошенка закликає не вірити кремлівським фейкам - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.15 € 34.19
Партія Порошенка закликає не вірити кремлівським фейкам

«Європейська Солідарність» закликає всі патріотичні політичні сили до спільних скоординованих зусиль із протидії п’ятій колоні Кремля та її реваншистським планам.

Фото ЄС.

Партія Порошенка закликає не вірити кремлівським фейкам

Своєю вчорашньою заявою проросійська партія «Опозиційна платформа – За життя» вкотре викрила себе і довела, що й хвороблива маячня Жванії, і «плівки» Деркача, і «викриття» Онищенка – це частини цілеспрямованої інформаційної кампанії Москви та її п’ятої колони в Україні

Про це йдеться у заяві партії «Європейська солідарність».

«Нічого нового. Це ті ж заяложені російські тези про «державний переворот на Майдані» та «зовнішнє управління» Україною, - йдеться у тексті. - І вістря цієї атаки спрямоване на Петра Порошенка та «Європейську Солідарність» як єдину силу, яка здатна протистояти російському реваншу.

Усі ці фейки активно поширюються інформаційним пулом Медведчука – «112 Україна», «NewsOne» та ZIK, дедалі частіше і все активніше  до них приєднується «1+1».

ОПЗЖ, жванії, деркачі, онищенки та інші  – всі вони мають спільного кремлівського господаря, який намагається підірвати незалежність України як ззовні, так і зсередини. І важлива частина цього плану – дискредитація  Революції Гідності та її здобутків, головним із яких є рішучий європейський вибір переважної більшості українців.

Усі ці фейки активно поширюються інформаційним пулом Медведчука – «112 Україна», «NewsOne» та ZIK, дедалі частіше і все активніше  до них приєднується «1+1», що зайвий раз доводить  присутність Медведчука серед власників цього медіа і засвідчує політичне партнерство Медведчука та Коломойського. Не зайвим буде зауважити, що йдеться про улюблений канал президента Зеленського, який привів його до влади.

«Європейська Солідарність» закликає всі патріотичні політичні сили до спільних скоординованих зусиль із протидії п’ятій колоні Кремля та її реваншистським планам, спільного захисту незалежності, свободи, європейського та євроатлантичного вибору України.

Єднаймося, щоб захистити країну!».

Джерело: ЄС.