Курси НБУ $ 36.57 € 37.59
Соратниця Порошенка чекає в суді «потерпілого» Зеленського

Софія Федина.

Фото ЄС.

Соратниця Порошенка чекає в суді «потерпілого» Зеленського

Президент Зеленський не скористався нагодою відкликати свою ганебну заяву проти Софії Федини, тому його з нетерпінням будуть чекати у залі суду у якості потерпілого

Про це народна депутатка з фракції «Європейська Солідарність» заявила під час включення в ефірі телеканалу «Прямий». Федина повідомила, що сьогодні їй вручили обвинувальний акт по «справі потерпілого» Зеленського.     

«Насправді цей обвинувальний акт є підсумком так званого процесу слідства, після вручення обвинувального акту справа передається безпосередньо до суду. У нас з Марусею та іншими фігурантами подібних «справ» була все-таки думка, що президенту не захочеться бути попущеним до рівня потерпілого, що можливо його хтось підставив. Але наразі справа передається до суду і до цього суду має прийти потерпілий і він має заявити, чим же ж ми його так налякали, що йому було так страшно, і  в чому є в наших словах загроза його життю», – зазначила Софія Федина.

В цей час, коли в державі не знайшло нікого рятувати нашого захисника, в моїй справі задіяно як мінімум 9 слідчих, 13 прокурорів. Тільки на експертизи витрачено 80 тисяч гривень, тільки на зарплати за один місяць витрачено кілька сотень тисяч гривень.

Вона також нагадала, що у її так званій «справі» були задіяні значні державні ресурси, у той час коли країна потребує захисту на фронті. «Ми пам’ятаємо нещодавню справу, коли чотири дні не було нікого, щоб витягнути нашого бійця з передової, він стікав там кров’ю, чекаючи допомоги, і, на жаль, його не вдалося врятувати.  В цей час, коли в державі не знайшло нікого рятувати нашого захисника, в моїй справі задіяно як мінімум 9 слідчих, 13 прокурорів. Тільки на експертизи витрачено 80 тисяч гривень, тільки на зарплати за один місяць витрачено кілька сотень тисяч гривень. Виявляється, більшої загрози існуванню держави не існує», – обурюється Федина.

«Хочу наголосити, за які слова мені інкримінується злочин – це є три фрази «А знаєш, там стріляють», «А знаєш, там розриваються гранати», «Хтось думає, що він безсмертний». Тобто оці три речі, які безпосередньо стосуються відведення військ в Золотому, після чого були захоплені і наші позиції, і загинули військовослужбовці, в результаті тих відведень створені нові мінні поля, сепари захопили наші позиції, виявляється там не стріляють, виявляється це є погроза», – зазначає Софія Федина.

Вона наголосила, що подібні справи – це крок до тотальної цензури в країні. «Це перша ластівка до тотальної цензури і тотального народження тоталітаризму у нашій державі, коли у нас є великий Зе, який боїться великого Пу і в результаті буде карати кожного, хто говорить правду про ситуацію на передовій», – вважає Федина.

«Цей процес буде повернутий нами в іншу сторону. Ми будемо судити президента Зеленського як потерпілого, ми будемо судити ДБР і Генеральну прокуратуру як тих, які зрадили Україну», – застерегла народна депутатка. 

Джерело: ЄС.
Telegram Channel