В урочищі «Форозбіт» на Рівненщині кількадесят застуканих на гарячому бурштинокопачів чинили активний опів правоохоронцям (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.05 € 34.01
В урочищі «Форозбіт» на Рівненщині кількадесят застуканих на гарячому бурштинокопачів чинили активний опів правоохоронцям (Фото)

Нічого собі!

Фото Національної поліції.

В урочищі «Форозбіт» на Рівненщині кількадесят застуканих на гарячому бурштинокопачів чинили активний опів правоохоронцям (Фото)

Перекрили дорогу деревами, заблокували рух службового транспорту та намагалися його пошкодити

Сьогодні, 29 липня, працівники оперативного штабу спільно із працівниками управління стратегічних розслідувань області під час профілактичного відпрацювання місць можливого незаконного видобутку бурштину-сирцю неподалік села Вежиця Рокитнівського району виявили за незаконним промислом старателів, повідомляє Відділ комунікації поліції Рівненської області.

Понад 30 осіб в урочищі «Форозбіт» здійснювали видобуток каміння бурштину-сирцю за допомогою трьох мотопомп.

Понад 30 осіб в урочищі «Форозбіт» здійснювали видобуток каміння бурштину-сирцю за допомогою трьох мотопомп. Під час припинення правопорушення та спроби вилучення знаряддя вчинення злочину невідомі почали чинити опір працівникам поліції, перекривши дорогу деревами, заблокувавши рух службового транспорту та намагалися його пошкодити.  

За фактом опору працівникові правоохоронного органу під час виконання службових обов’язків слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 2 статті 342 Кримінального кодексу України. У рамках досудового розслідування поліцейські встановлюють осіб, причетних до вчинення злочину. 

Профілактичні заходи у протидії незаконному промислу у північних районах тривають. До відпрацювань, крім працівників оперативного штабу, залучаються поліцейські різних територіальних і структурних підрозділів.