Заклади освіти Волині на 65% готові до нового навчального року - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.47 € 33.96
Заклади освіти Волині на 65% готові до нового навчального року

Продовжується робота з переведення систем опалення закладів освіти з газового на тверде паливо.

Фото з сайту Волинської ОДА.

Заклади освіти Волині на 65% готові до нового навчального року

Продовжується робота з переведення систем опалення закладів освіти з газового на тверде паливо, а також заміни в окремих закладах котлів на енергозберігаючі (5 котлів) та встановлення додаткових (2 котли)

Про підготовку до нового навчального року в умовах карантину йшлося під час селекторної нарад під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля за участю керівників регіонів, яка відбулася 30 липня цього року. Про готовність волинських шкіл до початку навчального процесу Уряд країни інформував заступник голови облдержадміністрації Олександр Троханенко. Про це інформує сайт Волинської облдержадміністрації.

За інформацією управління освіти і науки облдержадміністрації, педагогічні колективи області готові розпочати освітній процес у звичайному режимі.

У разі необхідності, на окремих територіях, відповідно до рекомендацій регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, навчання може бути організовано з використанням технологій дистанційного навчання.

Загалом, станом на 28 липня готовність матеріально-технічної бази закладів освіти до роботи у новому 2020/2021 навчальному році та в осінньо-зимовий період становить 65%. 

Загалом, станом на 28 липня готовність матеріально-технічної бази закладів освіти до роботи у новому 2020/2021 навчальному році та в осінньо-зимовий період становить 65%. Продовжується робота з переведення систем опалення закладів освіти з газового на тверде паливо, а також заміни в окремих закладах котлів на енергозберігаючі (5 котлів) та встановлення додаткових (2 котли).

Разом з тим, за інформацією начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Людмили Плахотної, є окремі питання, які потребують вирішення. Зокрема, для створення безпечного середовища у закладах освіти в період адаптивного карантину необхідні відповідні фахові рекомендації для розрахунку потреб щодо засобів індивідуального захисту учасників освітнього процесу, електронних термометрів, дезінфекційних засобів для обробки рук і твердих поверхонь та санітарних вимог до них.

Окрім того, обмеженість фінансового ресурсу не дозволяє своєчасно усунути недоліки, виявлені під час проведення комплексної перевірки стану і організації роботи з питань техногенної та пожежної безпеки. На думку керівника освітньої галузі області, доцільним є запровадження державної програми фінансування заходів протипожежної та техногенної безпеки на умовах співфінансування.