Курси НБУ $ 36.57 € 37.59
У Луцьку не буде жорсткого карантину – рішення ради

Влада вважає, що вистачить тих заходів безпеки, які є.

Фото phototo.com.ua.

У Луцьку не буде жорсткого карантину – рішення ради

У Луцьку не запроваджуватимуть жорсткого карантину через віднесення міста до червоної зони державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надвичайних ситуацій. Про це йшлося 3 серпня під час засідання позачергової 90 сесії Луцької міської ради, інформують «Волинські новини».

Депутати розглянули проєкт рішення про незгоду на запровадження додаткових обмежень у зв’язку з рішенням державної комісії ТЕБ та НС щодо віднесення Луцька до червоної зони епідеміологічної небезпеки поширення COVID-19.

Тож у Луцьку й далі працюватимуть комунальні підприємства, заклади дошкільної освіти, транспорт та інше.

Заступник керівника управління з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Анатолій Свірський розповів, що в місті Луцьку нараховується достатньо карантинних заходів, які ефективно діють, тому нагальної потреби вносити додаткові заходи, аби зупинити економіку міста, немає.

Тому запропоновано, щоб у місті й надалі діяли ті карантинні заходи, що й раніше, незважаючи на рішення комісії з питань ТЕБ та НС. Тож у Луцьку й далі працюватимуть комунальні підприємства, заклади дошкільної освіти, транспорт та ін.

У суботу відбулася нарада, де обговорили всі показники щодо епідеміологічного стану. Профільний заступник міського голови, депутат Костянтин Петрочук зазначив: «Не потрібно зупиняти життєдіяльність міста».

Також цим рішенням міськрада звертається до поліції з проханням, аби та утрималася від дій щодо притягнення суб’єктів господарюванням до відповідальності за порушення карантину.

Костянтин Петрочук наголосив, що суб’єкти господарювання самі прийматимуть рішення щодо того, чи працювати. Міська рада, своєю чергою, надаватиме всім охочим юридичну допомогу.

Депутат, радник міського голови Ігор Поліщук відзначив, що незрозуміло, за яким принципом Луцьк віднесли до червоної зони.

Він наголосив, що протокол державної комісії ТЕБ та НС є незаконним, адже відповідно до ст. 32 ЗУ «Про захист населення від інфекційних хвороб» обмежувальні протиепідемічні заходи встановлюються місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування за поданням відповідного головного державного санітарного лікаря.

Telegram Channel