Курси НБУ $ 39.22 € 42.37
Лучани «відметалуржили» запоріжців, неначе Аргентина — ​Ямайку! А в ці хвилини дають лупня черкащанам!

Із самісінького дитинства, мріючи саме про кар’єру форварда, Богдан Кобзар своїми кумирами вважає Кріштіану Роналду та Златана Ібрагімовича.

Фото fcvolyn.com.ua.

«Волинь» залишається в боротьбі за путівку до УПЛ

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга. 27–й тур. «Волинь» (Луцьк) — ​«Металург» (Запоріжжя) — ​5:0 (1:0  ​Денис Кожанов, 11 хв.; 2:0 — ​Амбросій Чачуа, 27; 3:0  ​Денис Кожанов, 47, з пенальті; 4:0  ​Валерій Сад, 74; 5:0  ​Богдан Кобзар, 85).

29 липня. Луцьк. Стадіон «Авангард». Без глядачів. Головний суддя Олександр Шандор (Львів).

Результати луцької «Волині» в «післякарантинний» період продовжують нагадувати такі собі гойдалки. Після прикрої розгромної поразки від «Агробізнеса» підопічні Андрія Тлумака рознесли на друзки одного із аутсайдерів турніру — ​запорізький «Металург».

Результат «а–ля Аргентина — ​Ямайка» забезпечили дубль Дениса Кожанова (вже 17 голів у голеадорському доробку і, нарешті, статус лідера серед бомбардирів першості!), а також голи Амбросія Чачуа, Валерія Сада та Богдана Кобзаря. Особливо пам’ятним взяття воріт вийшло якраз для 18–річного уродженця Рожища та вихованця «Волині» Богдана Кобзаря — ​для хлопця це перший гол за головну команду «червоно–білих»!

Тож, здавалося б, такі оптимістичні для нас 5:0! Цікаво, що свою найбільшу перемогу в чемпіонатах — ​9:1 — ​лучани здобули восени 2015–го якраз над запорізьким «Металургом». Щоправда, нинішній клуб із Запоріжжя юридично не є правонаступником того, згодом ліквідованого «Металурга».

Особливо пам’ятним взяття воріт вийшло якраз для 18-річного уродженця Рожища та вихованця «Волині» Богдана Кобзаря — ​для хлопця це перший гол за головну команду «червоно-білих»!

Шкода лишень, що ефектно здобуті три очки не дали змогу «Волині» рвонути з четвертої позиції вгору. А в спину (поступаючись лише за додатковими показниками) дихає ще й львівський «Рух», в якого матч у запасі (якраз із тим самим аутсайдером «Металургом»). Тож фактично ми за три тури до фінішу були лише п’ятими.

Водночас, ситуація катастрофічною таки не є. У ці хвилини «Волинь» проводить поєдинок на виїзді з безпросвітним аутсайдером — ​«Черкащиною». Станом на середину другого тайму рахунок 2:0 на користь «Волині». У складі лучан ще в першому таймі відзначилися Ростислав Волошинович та Олександр Климець.

Водночас, наші прямі конкуренти — ​«Рух» і «Минай» — ​гратимуть сьогодні між собою (початок зустрічі 0 19.00). А в наступному турі зустрінуться «Інгулець» та «Рух». Додайте сюди «Агробізнес» (скандальний президент якого, нагадаємо, заявляв, що його команда відмовиться від «підвищення», навіть якщо здобуде право на нього). Тож турнірна доля «Волині» все ще значною мірою залежить від неї самої.

У двох останніх турах, нагадаємо, лучани спочатку 7 серпня прийматимуть удома «Гірник–Спорт». А 11 серпня гратимуть на виїзді з «Минаєм» — ​і вже очевидно, що, принаймні для «Волині», результат цього поєдинку матиме надважливе значення…

За воротами

Андрій ТЛУМАК, головний тренер «Волині», після перемоги з рахунком 5:0 над запорізьким «Металургом»:

«Ви всі бачили наш попередній матч, і, звісно, всі були засмучені його результатом. І щоб підняти всім настрій, ми розуміли, що «Волинь» сьогодні має виграти і не просто так виграти. Тоді у нас ще залишаються шанси і ми рухаємося далі. Команда все виконала бездоганно — ​забили п’ять м’ячів. Звичайно, ми розуміємо, що запоріжці зараз грають дуже багато матчів, молоді хлопці, їм дуже складно, приїхали на автобусі — ​це все ми враховували при підготовці до гри. Можу сказати: все, що планували — ​виконали, хлопцям дякую!».

Усі результати 27– го туру: «Чорноморець» — ​«Балкани» — ​2:2; «Миколаїв» — ​«Металіст 1925» — ​3:2; «Авангард» — ​«Черкащина» — ​2:1; «Минай» — ​«Гірник–Спорт» — ​1:0; «Прикарпаття» — ​«Агробізнес» — ​0:1; «Кремінь» — ​«Рух» — ​0:1; «Волинь» — ​«Металург» — ​5:0; «Оболонь–Бровар» — ​«Інгулець» — ​1:1.

15. «Металург» (Запоріжжя) 26 5 3 18 25–50 18
16. «Черкащина» (Черкаси) 27 1 4 22 22–64 7.

У списку бомбардирів лідирують Денис Кожанов («Волинь») — ​17 голів (6 — ​з пенальті), Анатолій Нурієв («Минай») — ​17 (10), Ніка Сітчінава («Інгулець») — ​16 (2).

Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.