Луцьк потрапив до «червоної зони» випадково, але карантин все одно треба посилювати, – Погуляйко (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.05 € 34.01
Луцьк потрапив до «червоної зони» випадково, але карантин все одно треба посилювати, – Погуляйко (Відео)

Луцьк потрапив у червону зону тому, що 68% виявлених випадків в області на час перевірки припали на нього.

Фото УП.

Луцьк потрапив до «червоної зони» випадково, але карантин все одно треба посилювати, – Погуляйко (Відео)

Голова Волинської ОДА Юрій Погуляйко заявив, що Луцьк потрапив до «червоної зони» випадково, але все одно у місті зобов’язані виконувати рішення державної комісії про посилення карантину

Про це він заявив у понеділок, 3 серпня, під час засідання обласної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, пише «Перший».

Нагадаємо, державна комісія визначила Луцьк, як «червону зону»  з поширення коронавірусу. Через це місто мало закрити ресторани, спортзали, дитсадки і зупинити транспорт, однак міська рада відмовилась.

Головна санітарна лікарка Наталія Янко пояснила, що нових хворих у Рівному та Львові більше, ніж у Луцьку. Натомість Луцьк потрапив до «червоної зони» через те, що 68 відсотків усіх хворих на Волині виявили саме в обласному центрі. «Це абсурдний показник і похибка методики», – сказала голова обласної ради Ірина Вахович.

«Це абсурдний показник і похибка методики», – сказала голова обласної ради Ірина Вахович.

«До п'ятниці все виправиться. Це випадкова помилка статистиків. У нас немає такої катастрофічної ситуації, щоб вводити червону зону», – заявив також голова ОДА Юрій Погуляйко.

Водночас він сказав, що Луцьк зобов'язаний виконувати рішення державної комісії, поки його не переглянули (рішення переглядають кожні 7 днів – РЕД.). «Чому тут немає представників міської ради? Де цей радник – звізда ютюба? Яке відношення він має, чого говорить за весь Луцьк і по всіх каналах виступає?» – обурився Юрій Погуляйко.

«Де цей радник – звізда ютюба? Яке відношення він має, чого говорить за весь Луцьк і по всіх каналах виступає?»

Зауважимо, радник Луцького міського голови Ігор Поліщук виступив з кількома заявами про те, що Луцьк не вводитиме нові карантинні обмеження.

Також обласна комісія вирішила звернутися до уряду, аби той забрав показник «внесок регіону» з критеріїв визначення «червоної зони».