Порошенко на трьох машинах, а в кортежі Зеленського - 50 машин з мигалками - Філатов - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.41
Порошенко на трьох машинах, а в кортежі Зеленського - 50 машин з мигалками - Філатов

Зеленський раніше жорстко критикував владу через кортежі, а тепер сам користується супроводом великої кількості автівок.

Фото Главком.

Порошенко на трьох машинах, а в кортежі Зеленського - 50 машин з мигалками - Філатов

Кортежі представників нинішньої влади «навіть не снились» колишньому президенту України Петру Порошенку. Саме через такі подвійні стандарти та накопичення розчарування мешканці Дніпра дедалі негативніше ставляться до партії «Слуга народу». Про це в інтерв’ю виданню РБК Україна розповів міський голова Дніпра Борис Філатов

«Починаючи від замовлення повій в Раді і закінчуючи заявами про неповноцінних або неякісних дітей. А дачі, а кортежі, які не снилися навіть Порошенко. Я це точно знаю. Коли до нас в місто приїжджав Порошенко, у нього було дві-три машини, навіть ми за ним бовталися в автобусі по дорозі. А зараз у кортежі 50 машин з мигалками, люди все це бачать», - говорить Філатов.

Якщо ви бачили останні рейтинги, то по всій країні у шановних «слуг народу» перспективи зовсім нехороші, і незрозуміло, якими ці перспективи будуть до жовтня.

«Якщо ви бачили останні рейтинги, то по всій країні у шановних «слуг народу» перспективи зовсім нехороші, і незрозуміло, якими ці перспективи будуть до жовтня. Негатив накопичується, передвиборні обіцянки не виконуються, між очікуваннями і реальністю не просто прірва, а всесвіт. Але у кожної людини є поняття психологічної самокомпенсації. Вони не можуть зізнатися собі, що помилилися у виборі, але рано чи пізно настане прозріння», - вважає Філатов.

«Нинішні владоможці розуміють, що місцеві вибори приведуть до певної делегітимізації влади. Після «зеленого цунамі» на президентських і парламентських виборах вони покажуть, що масове розчарування знайшло підтвердження в умах виборців», - застерігає міський голова Дніпра.