У Волинській єпархії створено підрозділ, який опікуватиметься ув’язненими - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.16 € 34.25
У Волинській єпархії створено підрозділ, який опікуватиметься ув’язненими

Новий підрозділ займається духовної опікою тих, хто перебуває в установах Державної пенітенціарної служби на Волині.

Фото svmlukach.

У Волинській єпархії створено підрозділ, який опікуватиметься ув’язненими

У духовній консисторії діятиме пенітенціарна служба. Її сформовано указом митрополита Луцького і Волинського Михаїла

Головою підрозділу призначено протоієрея Андрія Мовчанюка, настоятеля парафії Успіння Пресвятої Богородиці с. Гаразджа Луцького районного деканату, військового капелана. За його словами, духовенство єпархії давно опікується тими, хто перебуває під слідством або відбуває покарання у місцях позбавлення волі. За кожним закладом закріплено капелана. Тож пенітенціарну службу Управління єпархії створено, аби систематизувати роботу цих священників та обмінюватися досвідом.

Підрозділ займається духовної опікою тих, хто перебуває в установах Державної пенітенціарної служби на Волині.

Підрозділ займається духовної опікою тих, хто перебуває в установах Державної пенітенціарної служби на Волині. Це Луцький слідчий ізолятор, капеланом якого є о. Андрій, Маневицька та Цуманська виправні колонії, Ковельська виховна колонія.

На сьогодні в Управлінні єпархії окрім канцелярії митрополита діють такі підрозділи, як інформаційно-видавничий центр, капеланська служба, паломницький центр «Україна» та ін.

Джерело: Волинська єпархія.