
Рух на цій ділянці автошляху частково обмежений.
Об'їзну дорогу біля Володимира розширять, замість старого полотна покладуть три шари асфальту
Розпочався ремонт автодороги Р-15 на об’їзді Володимира-Волинського
Стартували роботи на ділянці автошляху Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква поблизу села Шистів, що веде в об’їзд міста Володимира-Волинського (км 0+000 – км 3+800).
Про це пише Служба автомобільних доріг у Волинській області.
На так званій шистівській об’їзній поточний середній ремонт розпочався з фрезерування зношеного дорожнього покриття, взамін якого буде влаштовано новий тришаровий дорожній одяг завтовшки 30 см.
Проєктно-кошторисною документацією на цей об’єкт також передбачено проведення робіт з розширення проїзної частини з існуючих 7-ми до 8,5 метрів та виконання комплексу заходів з організації безпеки дорожнього руху.
Окрім того, буде проведено ремонт мосту через р. Луга, що розташований на цій ділянці автошляху Р-15. Підрядник вже розпочав відновлення деформаційних швів цієї штучної споруди.
Роботи виконує ТзОВ «Автомагістраль-Південь» на замовлення Служби автомобільних доріг у Волинській області.
Відновлений об’їзд м. Володимира-Волинського протяжністю 3,8 км планують ввести в експлуатацію до жовтня нинішнього року.
Відновлений об’їзд м. Володимира-Волинського протяжністю 3,8 км планують ввести в експлуатацію до жовтня нинішнього року.
У період проведення ремонтних робіт проїзд транспорту ділянкою автошляху Р-15 км 0+000 – км 3+800 буде частково обмежений і здійснюватиметься в реверсному режимі почергово однією зі смуг руху.
Також звертають увагу водіїв та інших учасників дорожнього руху на те, що на з’єднанні відремонтованої ділянки Р-15 та ділянки, що наразі ремонтується, для зменшення перепаду рівнів проїзної частини влаштовано тимчасовий пандус для безпечного з’їзду транспорту.




