У Польщі біля залізниці знайшли труп українця - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.16 € 34.25
У Польщі біля залізниці знайшли труп українця

У прокуратурі кажуть, що виявлене тіло не вдалося однозначно ідентифікувати, тому додатково проведуть тест ДНК.

Фото dumskaya.net.

У Польщі біля залізниці знайшли труп українця

Розкладання останків було настільки сильним, що розтин не дав зрозуміти безпосередню причину смерті

У Польщі неподалік міста Конін біля залізничної колії знайшли тіло мертвого чоловіка, виявилося, що це українець. Про це повідомило Польське радіо, передає Кореспондент. Особу чоловіка визначили документи, які знайшли у нього. Зазначається, що померлий перебував на карантині.

Особу чоловіка визначили документи, які знайшли у нього. Зазначається, що померлий перебував на карантині

«25 липня під час виїзду, пов'язаного з гасінням гальм у локомотива потяга сполученням Варшава-Берлін, пожежники-добровольці з гміни Голіна наткнулися на документи, що лежали поблизу колій. За розповіддю рятувальників, поблизу був відчутний запах останків в процесі розкладання. На мертве тіло випадково натрапили під час огляду кущів недалеко від залізничної станції Сплаве», - пише видання.

В Окружній прокуратурі розповіли, що розкладання виявлених останків було настільки сильним, що в ході проведеного розтину не вдалося з'ясувати безпосередню причину смерті чоловіка.

За словами прес-секретаря відомства Олександри Мараньди, експерт не відкидає участі третіх осіб, але вірогідною причиною називає переохолодження. Мараньда додала, що слідчі чекають результатів додаткових токсикологічних аналізів, взятих з останків померлого.

Вона зазначила, що людина, тіло якої виявили, була одягнена в спідню білизну, а поблизу тіла виявили частини одягу і дорожню сумку.

За інформацією інших польських ЗМІ, виявлені неподалік останків документи належать громадянину України, який приїхав в країну в першій половині липня. Чоловік перебував на карантині в одному з населених пунктів в Шамотульському повіті, приблизно за 130 км від місця виявлення останків. Востаннє поліція підтвердила, що чоловік був у місці відбування карантину, за чотири дні до виявлення тіла. Під час наступного контролю громадянина України вже не застали вдома. У прокуратурі кажуть, що виявлене тіло не вдалося однозначно ідентифікувати, тому додатково проведуть тест ДНК.