За це порушення є виправдальний вирок суду, – Ляшенко прокоментував своє звільнення - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.93 € 34.15
За це порушення є виправдальний вирок суду, – Ляшенко прокоментував своє звільнення

Запитувати треба швидше облраду, а не його, вважає Ляшенко.

Фото top-people.com.ua.

За це порушення є виправдальний вирок суду, – Ляшенко прокоментував своє звільнення

Нині Сергій Ляшенко разом із юристами вивчає документи

Сергій Ляшенко прокоментував своє звільнення з посади генерального директора комунального підприємства «Волинське обласне дитяче територіальне медичне об’єднання». Суспільному він розповів, що формальною підставою звільнення стала кримінальна справа дворічної давності, за якою він має виправдальний вирок суду. 

Нагадаємо, в четвер, 6 серпня, звільнили генерального директора комунального підприємства «Волинське обласне дитяче територіальне медичне об’єднання» Волинської обласної ради Серія Ляшенка.

«Я зараз не можу розібратися, чому так. Робилося одне пів року, а зараз за два дні буквально все змінилося».

У розпорядженні Волинської обласної ради зазначено, що медика звільнили «через одноразове грубе порушення трудових обов’язків».

Сергій Ляшенко у коментарі Суспільному розповів, що нині вивчає документи. З його слів, причина звільнення – кримінальна справа дворічної давності, за якою він має виправдальний вирок суду.

«Тут більше питань до власника, ніж до мене. Я зараз не можу розібратися, чому так. Робилося одне пів року, а зараз за два дні буквально все змінилося», – говорить Ляшенко.

Нині, каже, консультується з цього приводу з юристами.