У чвертьфіналі Ліги Європи «Шахтар» зіграє із «Базелем»

Подивимося, подивимося...

Фото REUTERS.

Поєдинок відбудеться 11 серпня

У четвер, 6 серпня, відбувся матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи, в якому швейцарський «Базель» приймав німецький «Айнтрахт».

Поєдинок завершився перемогою господарів - 1:0. Єдиний гол забив Фабіан Фрай на 88-й хвилині. Перший матч в Німеччині також виграв «Базель» з рахунком 3:0, тому саме швейцарці пройшли в наступну стадію турніру, інформує УНІАН.

За підсумками жеребкування саме переможець цієї пари вийшов на донецький «Шахтар» - «гірники» раніше пройшли «Вольфсбург» (2:1, 3:0).

З 1/4 фіналу турніру всі матчі будуть проходити в Німеччині в форматі «Фіналу восьми». Кожна пара команд буде проводити всього по одній грі.

Поєдинок «Шахтаря» проти «Базеля» в рамках чвертьфіналу відбудеться 11 серпня в Гельзенкірхені на стадіоні «Фелтінс-Арена». Початок - о 22:00.