Волинянин став кращим випускником Рівненської академії патрульної поліції - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.05 € 34.01
Волинянин став кращим випускником Рівненської академії патрульної поліції

 Успішної служби на благо України!

Фото Патрульної поліції.

Волинянин став кращим випускником Рівненської академії патрульної поліції

Патрульні поліцейські Волині стали випускниками Рівненської академії патрульної поліції

 

 Навчальні групи, серед яких було семеро слухачів із Волинської області, склали Присягу на вірність українському народу та отримали жетони поліцейського.

Слухач із управління патрульної поліції Волині Микола Головатюк під час заходу був відзначений як кращий слухач циклу «Тактична та фізична підготовка».

До того ж, слухач із управління патрульної поліції Волині Микола Головатюк під час заходу був відзначений як кращий слухач циклу «Тактична та фізична підготовка», інформують в Патрульній поліції області.

Начальник патрульної поліції у Рівненській області Сергій Мерчук.
Начальник патрульної поліції у Рівненській області Сергій Мерчук.

 

Привітати випускників приїхали начальник патрульної поліції у Рівненській області Сергій Мерчук, заступник начальника управління патрульної поліції у Закарпатській області Ігор Щербак та представники із інших областей.

Начальниця академії Зоя Варійчук відзначила випускників та побажала успіхів на службі.

«Пам’ятайте те, що вас вчили у стінах академії. На етапі вашого становлення не бійтеся запитувати у ваших менторів, старших колег, як вчинити правильно. Будьте гідним прикладом для свого народу!», – озвучила Зоя Варійчук.