Волинян вчили тренувати службових собак (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.85 € 33.56
Волинян вчили тренувати службових собак (Фото)

Участь у заході взяли близько 50 учасників з різних областей України.

Фото із сайту Шацької РДА.

Волинян вчили тренувати службових собак (Фото)

Протягом трьох днів на базі Шацького лісового фахового коледжу ім.В.В.Сулька проходив навчально-методичний практичний семінар з дресування службових собак за участі досвідчених фахівців кінологів з практики дресування службових собак

Метою семінару є підготовка кінологічних кадрів як серед цивільного населення так і через осіб, які виконують службові обов’язки в державних установах та правоохоронних органах, йдеться на сайті Шацької РДА.

Проводили захід голова Спілки практикуючих дресувальник, суддя з робочих якостей ВГО «Кінологічна Спілка України» Юрій Бардась, за участі молодих спеціалістів (ліцензованих кінологів) та курсантів курсів національної школи ВГО «Кінологічної Спілки України», помічники захисного розділу IGP вищої категорії Владислав Бардась, Олег Мартинович та інструктор-дресирувальник Євгеній Паламарчук.

В урочистому відкритті кінологічного заходу, який відбувся 31 липня на Шацькому селищному стадіоні, взяли участь заступник голови Шацької райдержадміністрації Володимир Самусєв, директор Шацького лісового фахового коледжу ім.В.В.Сулька, голова Волинського обласного осередку кінологічної спілки України «Маршал» Ігор Жмурко, голова Спілки практикуючих дресувальників, суддя з робочих якостей ВГО «Кінологічна Спілка України» Юрій Бардась.

Відкриваючи урочистий захід, Ігор Жмурко зазначив, що вже третій рік поспіль цей семінар проходить у Шацьку, під час якого учасники мають можливість продемонструвати уміння службових собак та набути відповідного досвіду.

Варто зазначити, що участь у заході взяли близько 50 учасників з різних областей України.

«Проведення такого кінологічного заходу – це є вдосконалення напрацьованих методів практичної дресури службових собак, напрацювання в цьому напрямку нових здобутків сучасної кінології з метою досягнення цілі – закріплення та подальшого удосконалення набутих знань, умінь і навичок, розвитку службового собаківництва України», – додав Ігор Жмурко.

Керівник районної гілки влади Володимир Самусєв привітав учасників змагань, побажав успіхів в здачі іспитів своїми улюбленцями та гарно відпочити на теренах Шацького краю.

Юрій Бардась ознайомив присутніх з графіком проведення змагань, у рамках якого здійснюватимуться первинна здача іспитів серед службових порід собак: 1) ВН-VT; 2) IGP-1; 3) IGP-2; 4) IGP-3. В цих іспитах будуть проводитися випробування з трьох напрямків: слідова робота, навики слухняності та навики захисту.

Варто зазначити, що участь у заході взяли близько 50 учасників з різних областей України: Київської, Житомирської, Хмельницької, Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Рівненської, Тернопільської та Волинської. Серед учасників були представники національної поліції, а також їх високопородні чотирилапі захисники.

Юрій Бардась оголосив подяку Спілки практикуючих дресирувальників Всеукраїнської громадської організації «Кінологічна Спілка України» Ігорю Жмуркові, Олегу Мартиновичу та Вікторії Кавалер за вагомий внесок у розвиток службового собаківництва, відданість кінологічній справі та плідну співпрацю між Спілкою практикуючих дресирувальників Кінологічної Спілки України.

«Тільки через обмін досвідом досягається мета підготовки високопородних службових собак. В дресуванні все пізнається в порівнянні. На майбутнє плануємо провести на базі Шацького лісового фахового коледжу підготовку спеціалістів з вітчизняного та міжнародного дресування та проведення чемпіонатів України», – на завершення поділився Юрій Бардась.