Збірна Волині посіла друге місце у чемпіонаті України з веслування на байдарках та каное - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.05 € 34.01
Збірна Волині посіла друге місце у чемпіонаті України з веслування на байдарках та каное

Так тримати!

Фото управління молоді та спорту Волинської ОДА.

Збірна Волині посіла друге місце у чемпіонаті України з веслування на байдарках та каное

Завершився чемпіонат України серед юніорів 2002-2003 років народження та молоді до 23 років з веслування на байдарках та каное, що проходив в місті Дніпро з 4 по 7 серпня

 Чемпіонат увінчався чималими здобутками спортсменів збірної Волині, йдеться у повідомленні управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації. 

За загальними підсумками, веслувальники здобули 13 золотих, 7 срібних та 17 бронзових медалей.

За загальними підсумками, веслувальники здобули 13 золотих, 7 срібних та 17 бронзових медалей. Серед молоді до 23 років, збірна Волині посіла 2 загальнокомандне місце. Серед юніорів 2002-2003 років народження – 5 загальнокомандне місце.

Слід відзначити, що каноїст Віктор Свиридюк з міста Ковеля, здобув 10 медалей – найбільша кількість нагород серед усіх учасників чемпіонату України з веслування на байдарках та каное серед юніорів та молоді.

 

 Віктор Свиридюк виступав в категорії молодь до 23 років, стартував в десяти видах програми та виборов призові місця в усіх десяти видах: 5 золотих, 2 срібних і 3 бронзові медалі. Тренують спортсмена Лариса Гурська та Володимир Троцюк.